رشد اپراتورها با سقوط قیمت‌ تلفن‌های هوشمند!

رشد اپراتورها با سقوط قیمت‌ تلفن‌های هوشمند!

در حالی که سازندگان تلفن‌های هوشمند ممکن است از افت قیمت‌ها هراسان شده باشند، ولی این امر می‌تواند یک روند صعودی برای اپراتور‌های بی‌سیم ارائه کننده به واحد‌های تجاری‌ باشد. یک گزارش جدید از مؤسسه تحقیقاتی ABI نشان می‌دهد که انتظار می‌رود برنامه اینترنت اپراتور‌های گوشی‌های تلفن‌ همراه از بخش سازمانی از ۲۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ فرا‌تر رود…
دن شای مدیرعامل و معاون شرکت ABI خاطر نشان می‌کند که اهمیت تلفن‌های هوشمند برای کارکنان واحد‌های سازمانی نمی‌تواند دست کم گرفته شود.
شی بیان کرد که «خدمات اپراتوری باید بر کسب بیشترین درآمد از تلفن‌های هوشمند کاربران سازمانی متمرکز شود مانند یاری رساندن در انتخاب دستگاه‌ها و برنامه‌های مناسب و ارائه خدمات برای مدیریت محتوا و عملکرد دستگاه. همچنین با نگاهی به آینده، اپراتور‌ها باید به سازمان‌های تجاری کمک کنند تا تلفن‌های هوشمند و خدمات صوتی و اینترنتی آن‌ها را به عنوان یک مؤلفه کلیدی در راه حل‌های IoT خود وارد کنند.»
ABI خاطر نشان می‌کند که کیفیت صدا و امنیت از نگرانی‌های اصلی کاربران سازمانی می‌باشند.
بر اساس این گزارش، آمریکای شمالی از نظر کل درآمد‌های سازمانی نظیر برنامه‌های صوتی، متنی، اینترنت گوشی، پهنای باند تلفن همراه، برنامه‌های کسب وکار به کارمند و خدمات مدیریت متحرک سازمان پیشرو است.
گفته می‌شود این گزارش همچنین اشاره می‌کند که منطقه آسیا- اقیانوس آرام در سال ۲۰۱۷ از نظر بزرگ‌ترین بازار برای درآمد‌های حاصل از تحرک سازمانی از آمریکای شمالی پیشی می‌گیرد. همچنین ABI اشاره می‌کند که چگونه اپراتور‌ها باید تلفن‌های هوشمند سازمانی را به اینترنت اشیاء متصل کنند. شی نتیجه می‌گیرد که «سازمان‌ از نظر افراد و ماشین آلات بیشتر به هم مرتبط شده است.»

استراتژی‌های اپراتور تلفن هوشمند باید برنامه‌ها و فرصت‌های بیشماری را که از میلیون‌ها ارتباط در اینترنت اشیاء ناشی می‌گردد را پشتیبانی کند. همکاری‌هایی که شرکت‌های AT&T، Verizon، Tele۲ و Vodafoneبا تأمین کنندگان اصلی ICT به عمل آوردند، همگی یک قدم صحیح در جهت ایجاد راه حل‌های یکپارچه می‌باشند که می‌توانند نفوذ برنامه‌ها و خدمات تلفن‌های هوشمند را گسترش دهند.

منبع: اختصاصی نشریه الکترونیک ترند